CHCI POMOCI

Víkend rodin dětí PAS

, ,
07. května 2024
čtení na 2 min.

Letos ve dnech 3.-5.5.2024 proběhl v Domě rodin Smečno další krásný pobyt, který nesl téma „Sebeobrana jako prevence šikany“. Workshop s Lindou Štucbartovou otevřel plno otázek a dotazů. Rodiny s dětmi čekala muzikoterapie s panem Sokolem, bubny s Šárkou Veselou a výtvarné tvoření s Martinem Stanovským. Jsme rádi, že jsme mohli přivítat na pobytu novou rodinu a pomoci zas o krůček někomu dalšímu.  Vkládáme něco málo ze zpětných vazem. Děkujeme za tyto řádky a budeme se na další rodiny těšit opět příští měsíc.

Nesmírně se nám tu líbilo, pomohlo mi to více porozumět sobě. V tak prima partě je nám dobře a jsme tu v bezpečí.”

Andělka

“Cítíme se se synem opečováni a přijati, pochopeni. Syn byl spokojený a šťastný a já také. Tématem víkendu jsem nadšená. Odjíždíme naplnění a odpočatí, obohaceni o spoustu tipů a rad.”

Katka

“Vše top! Je to pro nás jako dovolená. O vše je postaráno. Téma sebeobrany předčilo mé očekávání. Syn byl šťastný, protože byl ve známém prostředí s kamarády. Moc rádi jsme se seznámili s dalšími rodinami. Nádherné místo, výborné jídlo a kafíčko, všichni milí… ráj na zemi.”

Petra

“Největším přínosem pro nás bylo, že jsme mohli poznat další rodiny dětí s PAS a také jsme získali nové poznatky ze sebeobrany. Moc se mi líbilo, že se syn na chvíli přidal a tvořil i obrázky, také obě muzikoterapie byly úžasné. Děkujeme za krásný víkend (vyspinkali jsme se tu jak v nebi :-)), máme nové, úžasné vzpomínky, budeme s vámi jezdit dál.”

Bára (na víkendu v Domě rodin poprvé)

Galerie
Top heartmagnifiercrosschevron-down