Penzion Dům rodin

Ať již jste rodina s dětmi nebo maminky na mateřské dovolené nebo firemní skupina a hledáte místo pro chvilky klidu, plánujete rodinou oslavu, teambuilding či společné akce,  je nejvyšší čas si zarezervovat  vaše termíny na jarní a letní měsíce!

Dům rodin Smečno je v posledních letech oblíbeným místem pro skupiny rodin, které spojuje společné téma (rodiny dětí slabozrakých a nevidomých, rodiče dětí s nervosvalovým onemocněním, rodiče dětí s autismem, rodiny s dětmi v pěstounské péči nebo pobyty pro chráněné dílny apd.). Pro všechny tipy zájemců o pobyt jsme schopni připravit pobyt na míru a přizpůsobit se individiálním požadavkům.

Pro svoji rezervaci se prosím obraťte telefonicky nebo písemně na Janu Štěpánkovou:

telefonní kontakt: +420 601 121 552, po - pá od 8:00 do 16:00

e-mail: penziondumrodin@kolpingsmecno.cz

nebo pomocí rezervačního formuláře, který naleznete zde                                      .

Těšíme se na vás 🙂

Podrobné informace a ceník ubytování najdete na našem webu penziondumrodin.cz. Navštivte nás také na facebookové stránce a na Instagramu.

Deset pokojů s vlastním sociálním zařízením nabízí ubytovací kapacitu pro 37 osob. V penzionu je společenská místnost, dětská herna, jídelna, výtvarné a relaxační místnosti s digitálním pianem a cvičebním náčiním.

Přichystáno je ohniště a gril s posezením.

Pro nejmenší děti máme připraveny dětské postýlky, jídelní židličky a podsedák. Samostatná podkrovní místnost je vhodná pro workshopy, cvičení a skupinové využití.

• Celý penzion je bezbariérový.
  • Podlaží propojuje výtah.
  • Parkování se nachází přímo u penzionu.
  • V celém objektu je wi-fi zdarma.

Děti potěší velká a bezpečná zahrada, venkovní hřiště, pískoviště s hračkami, trampolína, ping pong a koloběžky či odrážedla k zapůjčení.

Nově pro Vás také připravujeme místnost Snoozelen!!!!

Snoozelen je místnost, která dopřeje dětem odpočinek. Cílem není jen uvolnění, pohoda a spokojenost, ale i stimulace smyslového vnímání a podpora rozvoje osobnosti: vnímání, emocionalitu, kognitivní procesy, komunikaci nebo motoriku. Pomáhá při redukce stresu a stereotypního chování, motivace, iniciativy.

Kromě místnosti Snoozelen na Vás také čekají speciálně zaměřené víkendy pro rodiny s dětmi s PAS.

Dokážeme pro Vás zařídit ubytování a program ušitý na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Podrobný ceník a další detaily stravování naleznete na webu: https://www.penziondumrodin.cz/cenik/

Kde nás najdete? Chcete si objednat pobyt či ubytování?

Rodinné centrum Smečno (Dům rodin)
U Zámku 5
273 05 Smečno

Objednávky pobytů:
Jana Štěpánková
jana.stepankova@kolpingsmecno.cz

Těšíme se na vás!

S čím vám ještě můžeme pomoci?

Vzdělávání