CHCI POMOCI

ON-LINE víkendové setkání rodin PAS.

,
07. února 2024
čtení na 2 min.

Krásný víkend na téma „Jak napomoci socializaci našich dětí“ proběhl 26.-28.1.2024 pomocí on-line setkání. Tato možnost je úžasná pro rodiny, které si na pobyt nemohou dovolit již z jakéhokoliv důvodu objednat a zažít atmosféru v Domě rodin Smečno, a přesto o sdílení společných témat a otázek mají neskutečný zájem. Díky tomuto propojení i tito rodiče dostanou potřebnou péči a oporu.

Lektorem byla Linda Cecavová. Doprovázela Bára a Ernesto Chuecos.

“Bezvadná lektorka a bezvadná organizace. Největší přínos pro mě mělo sdílení s rodiči různě starých dětí a rady, jak přistupovat jinak k situacím s mým synem.”

“Paní Cecavová je odborník nad odborníky a cokoliv říkala, je použitelné v praxi. Díky za hosta, klidné vedení, umění zasadit věci do kontextu, působit na nás jako voda živá, vždy z vás obou (B+E) pro mě číší nesmírný klid a stabilita. Určitě bych se podobné akce zúčastnila ráda znovu, abych se uměla lépe vypořádat s náročnými situacemi, kterým každý den čelím, abych měla víc informací, abych mohla být jistějším obhájcem svého dítěte a uměla pro něj vždy vybrat to nejlepší řešení, abych byla, co nejzazdrojovanějším rodičem, a i pro svoji psychickou pohodu. Je úžasné, že takové akce jsou, díky za veškerou energii a invenci, kterou do nich dáváte a že jsem se mohla zúčastnit.”

Všem zúčastněným patří velké poděkování.

Zatím to byl největší počet účastníků a to 12. Každé téma a místo setkání dává jiné možnosti.

Nebuďte na to sami. Obraťte se na nás: jsmetuprovas@kolpingsmecno.cz

Galerie
Top heartmagnifiercrosschevron-down