Naše hodnoty

Vše, co děláme, stojí na pevných hodnotách, kterým věříme. Naše hodnoty nám pomáhají při každodenní práci s klienty a udávají směr všem aktivitám. Všechny hodnoty vychází z původních křesťanských hodnot dvou velkých učitelů v historii, zakladatele Kolpingova díla Adolfa Kolpinga a "otce" mladých lidí italského světce  Jana Bosca.

Otevřenost

Vždy máme dveře otevřené pro všechny, kteří přicházejí s chutí zapojit se do společných aktivit nebo hledají podporu v náročné životní etapě.

Laskavost

Věříme, že lidskost a laskavé srdce přináší užitek ostatním a radost tomu, kdo pomáhá.

Smysluplnost

Potřeba smysluplné a prospěšné činnosti byla u zrodu naší organizace a provází nás dodnes.

Profesionalita

Děláme vše pro to, abychom našim klientům poskytli ty nejlepší služby. Stále se zlepšujeme a vzděláváme.

Nadšení pro společnou věc

Baví nás společně vytvářet bezpečné a přátelské místo pro druhé lidi. Díky spokojeným klientům cítíme naplnění a chuť rozvíjet Kolpingovu rodinu pořád dál.