CHCI POMOCI

Odborníci mimo státní sektor

Česká republika je samozřejmě plná odborníků,  kteří se zabývají péčí o děti s PAS mimo státní sektor. Není v našich silách vyzdvihnout všechny, pokusíme se tedy zmínit alespoň ty, kteří svojí aktivitou přesahují rámec svého regionu.

Linda Cecavová

Zakladatelka projektu rozvoj hrou, má za sebou dvacetiletou mezinárodní praxi, jediný certifikovaný terapeut SON-RISE programu.Klade si za cíl  šířit osvětu o holistickém a respektujícím přístupu k lidem s poruchami autistického spektra z pohledu různých terapií a přístupů. Klade důraz na zahraniční poznatky a zkušenosti. Pracovala s více než 800 dětmi a dospělými s poruchami autistického spektra v ČR, EU a USA. Vytvořila online workshopy  pro odborníky i  rodiče, superviduje týmy pracující s dětmi s PAS.

 

Zuzana Dvořáčková

Zabývá se zejména oblastí podpory rodičů a pedagogů, maminka dítěte s PAS. Vytvořila ebook 9 cenných rad pro rodiče (zdarma po přihlášení se), jak vybrat školku, jak na vizualizaci a komunikaci, vytvořila online kurz vychováváme děti s autismem a na YT najdete celý kanál příspěvků pro rodiče Poznáváme autismus.

Jarka Staňková

Také se zabývá se zejména oblastí podpory pedagogů, sociálních pracovníků i rodičů, maminka dítěte s PAS. Pořádá často kurzy a semináře, možno s akreditací pro MŠMT.

Top heartmagnifiercrosschevron-down