CHCI POMOCI

Pečovatelka má o Matýska opravdový zájem. On to cítí a vnímá, a proto je s ní tak rád!

O Kolpingově rodině Smečno jsem se dozvěděla od kamarádky z podpůrné skupiny na konci dubna 2021. V té době jsem byla v  pořadníku čekatelů u několika organizací, které nabízejí  různé typy hlídání děti s PAS - ať už ambulantní nebo terénní.
Byli jsme už jako rodina dosti unaveni, ale pořadí se na čekacích listinách se nijak nezlepšovalo.
Kolpingova rodina Smečno se ozvala obratem. Pracovnice nám  nabídla hlídaní jak v našem domově, tak ambulantní hlídání - s tím, že syna přivezu přes den do Domu rodin ve Smečně. Bonusem byla nabídka na hlídáni syna v době dovolené - zbytek rodiny může trávit čas na celodenním výletě či u vody, zatímco o syna se bude přes den starat pečovatelka. 
Cena za odlehčování je poměrně nízká  a pečovatelka, která s Matýskem pracuje, už nemůže být lepší! 🙂
Pečovatelka  je velmi ochotná,  flexibilní, milující a navíc dochvilná.
Syn naši pečovatelku zbožňuje. Vždy ji vítá u dveří, směje se a dává jí pusinky! Tohle jsme s jinými chůvami neznali.
Minuly týden měl syn žaludeční virózu.  Byl to sice již 4.den a onemocnění bylo na ústupu, ale radši jsem pečovatelce psala, aby nechodila a třeba se nenakazila. Čekala jsem, že hlídání zruší. Velmi mile mě překvapilo, že se rozhodla přijet- dokonce i s kolegyní (v zácviku) - a obě Matýskovi uspořádaly parádní den ve Stromovce.
Pečovatelka nám vychází maximálně vstříc, i když potřebuju  změnit hodinu vyzvednuti, nebo navýšit počet hodin  hlídání. O Matýska má opravdový zájem a on to cítí a vnímá, a proto je s ní tak rád!
Služby u Kolpingovy rodiny Smečno jsou velmi  kvalitní. A my doufáme, že  je budeme moci využívat co nejdéle a na maximum. 
Od samého začátku využívání služeb jsme nadšeni! Kéž by organizací  jako je  Kolpingova rodina Smečno bylo více!
Moc díky za vše co děláte!
Lenka Jones
Top heartmagnifiercrosschevron-down