CHCI POMOCI

Projekt podpořili

Projekt Active Citizens Fund – Pomoc rodinám s autismem

Program Active Citizens Fund vstoupil do České republiky v září roku 2019 s cílem podpořit neziskové organizace nehledě na jejich velikost a zkušenosti. V České republice jej spravuje konsorcium, které tvoří Nadace OSF, Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Skautský institut. Program je realizován v rámci Fondů EHP a Norska 2014–2021. Prostřednictvím Fondů EHP a Norska přispívají státy Island, Lichtenštejnsko a Norsko ke snižování ekonomických a sociálních rozdílů v Evropském hospodářském prostoru (EHP) a k posilování spolupráce s 15 evropskými státy.

https://www.activecitizensfund.cz/

Projekt podpořil Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a hájení zájmů znevýhodněných skupin. Cílem programu je dále inspirace k aktivnímu občanství a posílení kapacit neziskových organizací.

https://www.vdv.cz/

 

Důležitým posláním programu je také spolupráce mezi Českou republikou a dárcovskými státy. Jde o spolupráci mezi českými neziskovými organizacemi a organizacemi z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

 

 

 

Pomoc rodinám s autismem

  • Programová oblast: Active Citizens Fund
  • Grantová výzva: 2019/ACF/2 / Active Citizens Fund – Základní granty 2019
  • Název projektu: Pomoc rodinám s autismem
  • Číslo projektu: 0025/2019/ACF/2
  • Termín realizace projektu: od 1. 10. 2020 do 30. 9. 2022
  • Vedoucí projektu: Ludmila Janžurová (ludmila.janzurova@kolpingsmecno.cz)

 

Top heartmagnifiercrosschevron-down