Seminář od společnosti Freya - "Sexualita u lidí s PAS"

,
22. března 2024
čtení na 2 min.

Seminář pro rodiče a pracovníky s klienty s onemocněním PAS

“Sexualita u dětí s poruchou autistického spektra (PAS)”

8. dubna 2024 proběhne v prostorách našeho Rodinného centra ve Slaném seminář “Sexualita dětí s poruchou autistického spektra (PAS)” , prezentovaný společnosti Freya.

Účastníci semináře budou seznámeni s možnostmi  přístupů k sexualitě dětí s PAS ze strany rodiny, blízkého okolí, pedagogů a zaměstnanců sociálních služeb a příležitostech k dalšímu vzdělávání v tématu sexuality lidí s PAS.

Tento seminář je volným pokračováním semináře s obdobnou tématikou, který jsme realizovali  v roce 2023. Téma se ukázalo natolik zajímavé, že jsme se rozhodli pokračovat i v letošním roce. Věříme, že se účastníkům pomůže lépe zorientovat v pohledech na  sexualitu lidí s PAS, jak ji prožívá člověk s PAS a ti, kteří jsou mu nablízku,  kde se tyto dva pohledy rozchází, popíše problémová místa a naučí, jak je možné s dětmi a dospívajícími s PAS v této oblasti pracovat.

Zveme vás rodiče dětí s PAS, pracovníky v sociálních službách, pedagogy či jiné zájemce o toto komplikované téma.

Seminář je akreditovaný MPSV, účastník obdrží na požádání Potvrzení o účasti.

Místo: Rodinné centrum, Kolpingova rodina Smečno, Wilsonova 546/7, 274 01 Slaný

Čas: 9:00-15:30

Cena: 150,-/osoba

Kontaktní osoba (rezervace, dotazy):

Mgr. Sofya Kuznětsová

sofya.kuznetsova@kolpingsmecno.cz

Kapacita sálu je omezená, proto Vás prosíme o přihlášku na výše uvedený e mailový kontakt.